Mistrz Wystąpień Publicznych

3-DNIOWE SZKOLENIE

Zacznij myśleć i prezentować INACZEJ

i przekonuj do siebie,

swojego produktu, projektu czy idei. 

Najbliższe terminy szkolenia:

4-6.10.2022 Łódź 

11-13.10.2022 Radziejowice koło Warszawy

 

Jeśli jesteś menedżerem, trenerem, przedsiębiorcą, ekspertem, szefem zespołu.

Występujesz na branżowych konferencjach, prezentujesz przed zarządem albo współpracownikami.

 

Z

Czasem mówisz o trudnych, skomplikowanych rzeczach i chciałbyś to robić interesująco i skutecznie, a nie zanudzać ze sceny.

Z

Chcesz mówić o swoim produkcie, albo projekcie tak, żeby Twój klient czuł, że to dla niego i że nie decyduje tylko cena

Z

Chcesz przestać się stresować i mieć wreszcie satysfakcję z wystąpień

Z

Chcesz tworzyć slajdy, które będą atrakcyjnie wspierać Twój przekaz

Z

Chcesz pracować głosem i mową ciała w taki sposób, żeby ludzie Cię słuchali

Z

Chcesz budować relacje i stać się liderem na scenie

Jeśli tak, to jest to szkolenie dla Ciebie.

Przygotowałam dla Ciebie 3-dniowe szkolenie stacjonarne,

w czasie którego pozyskasz te umiejętności.

Przeprowadzę Cię bezpiecznie i skutecznie przez proces szkoleniowy.

Wydarzy się bardzo dużo, a najważniejsze, że z pewnością siebie, dobrze przygotowany i z radością bedziesz mówić do ludzi na scenie i przed kamerą.

Co zyskasz?

Nowe, konkretne umiejętności:

 

➤ Wystąpisz kilkukrotnie przed grupą. Twoje wystąpienia będą nagrane, otrzymasz je i będzie mógł zobaczyć swój progres.

➤ Zaczniesz rozumieć, o co chodzi w nowoczesnej prezentacji

➤ Będziesz umiał zbudować strategię swojego wystąpienia

➤ Nauczysz się tworzyć nowoczesną strukturę prezentacji

➤ Będziesz umiał określić potrzeby odbiorców i budować z nimi relację, a dzięki temu Twój odbiorca będzie czuł się dla Ciebie ważny i będzie przekonany, że myślisz o jego potrzebach, a nie tylko próbujesz mu wcisnąć swój produkt

➤ Poznasz swój styl komunikacji i nauczysz się rozpoznawać styl komunikacji odbiorców, a w konsekwencji będziesz umiał budować przekaz dopasowany do różnych osób

➤ Nauczysz się świadomie posługiwać głosem i mową ciała

➤ SPOTKASZ SIĘ ZE MNĄ W KONSULTACJACH INDYWIDUALNYCH, co wg uczestników poprzednich edycji tego szkolenia jest wyjątkowo wartościowe

 

Po prostu: będziesz umiał prezentować i przekonywać do siebie, swojej idei, produktu, projektu.

 

Historie klientów i rekomendacje

„W wystąpieniach publicznych najważniejsza jest publiczność” – te słowa Lidki przywołuję za każdym razem, kiedy w czasie przygotowań do wystąpienia, mam wrażenie, że się zakręciłem, wszedłem w ślepą uliczkę lub mój poziom zajeb…ści przekracza stan alarmowy (Lidka, przepraszam za słowo na „z”, wiem, że tego nie pochwalasz). 

A skoro chodzi o publiczność, to moim obowiązkiem jest stałe podnoszenie kompetencji. 

Na kolejne szkolenie wybrałem się właśnie do Lidki. Przekonały mnie słowa, które przeczytałem na Jej stronie internetowej:

„… jestem w tym naprawdę dobra.” i „Co jest dla mnie najważniejsze? – spektakularne zmiany moich Klientów…” 

Efekt?

W ciągu 3 dni, poprzez dawkę solidnej wiedzy i ćwiczenia, Lidka pomogła mi przełamać kolejną mentalną barierę (z która zmagałem się od lat), wzmocniła moją pewność siebie i udoskonaliła mój warsztat mówcy.

Lidka jest cholernie dobra!

POLECAM!!!

Marek Wikiera

Mentor i powiernik właścicieli firm, zarządów, menadżerów. Przedsiębiorca.

Byłam uczestniczką kursu Lidii – Mistrz Wystąpień Publicznych.

Kurs to czysta merytoryka przekazana w piękny sposób, zgodnie z maksymą Lidii – Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi. I tak było tutaj – w ciągu dwóch dni wypełnionych wiedzą, profesjonalizmem, ćwiczeniami, śmiechem i radością z osiągniętych rezultatów, otrzymałam takie szkolenie, jakiego szukałam, a nawet dużo więcej.

Lidio – Twój czas, Twoja wiedza, Twoja osobowość, Twoje zaangażowanie, to sedno całego kursu, to jego treść i jego moc. Kurs niesamowicie merytoryczny, czas wykorzystany do maksimum i więcej, przekaz informacji dla każdego – zarówno osoby zaawansowanej w prowadzeniu wystąpień, jak i osoby dopiero zaczynającej swoją przygodę z tymi działaniami.

Czekam na kolejny kurs offline i dziękuję za to, że mogłam Ciebie poznać. Polecam Twoje kursy wszystkim!

Magdalena Dudzińska - Florczyk

Właściciel w Spedycja Międzynarodowa, radna Gminy Kolbudy

Długo szukam trenera wystąpień publicznych, który zafascynuje mnie swoją postawą. I tak trafiłam na Lidię, eksperta z niesamowitą wiedzą, doświadczeniem i energią. Uczestnictwo w szkoleniu „Mistrz wystąpień publicznych” pozwoliło mi przyjrzeć się sobie i swoim umiejętnościom. Wysłuchać pochwał, ale i konstruktywnej krytyki, która do tej pory rezonuje i wspiera mnie w rozwoju. W mojej pracy wizerunek i sposób przekazu wiedzy i emocji jest podstawą. Lidia uczy jak w oryginalny i profesjonalny sposób komunikować się z odbiorcą. Lepiej nie mogłam trafić. Dziękuję Lidio!  

Marta Borowiec

trener, coach, doradca zawodowy

Wcześniej nie lubiłam swojego głosu, ani konfrontacji z publicznością. Jednakże uznałam, że muszę się z tym zmierzyć, aby sięgać tam, gdzie teraz zerkam.

Długie poszukiwania „tego kogoś” kto naprawdę zrozumie mój problem oraz cały kontekst sytuacji doprowadziły mnie szczęśliwie do Lidii Buksak. Nieco zadziornej, nad wyraz zdawało mi się pewnej siebie osoby o przemiłym usposobieniu. Myślę sobie „fajna babka”. Lidia poświęciła mi naprawdę sporo czasu podczas rozmowy telefonicznej (którą zresztą sama zaproponowała po mojej krótkiej wiadomości). Rozmawiałyśmy o moich potrzebach, przekonaniach, niedostatkach. W końcu stanęło na otwartym szkoleniu „Mistrz wystąpień publicznych” w Łodzi. I to kompletnie zmieniło moje myślenie. Lidia nie tylko dała konkretne narzędzia, ale i sporą dawką autoanalizy, która finalnie przekuła się na ważne wnioski i zmianę przekonań, a co zaowocowało już tydzień po szkoleniu zupełnie nową odsłoną moich wystąpień.

Lidia powie ci wprost, nie będzie owijać w bawełnę. Będzie bolało, obnaży cię ze skrywanych sekretów, zabierze pozory, ale da wielką dawkę prawdy, która będzie solidnym fundamentem pod pracę, którą zacznie z tobą wykonywać. Bo reszta to już twoja sprawa. Dostaniesz wachlarz narzędzi, wachlarz informacji, wachlarz przemyśleń i teraz twoja głowa i twój czas, żeby to spożytkować najbardziej efektywnie jak się da. Od teraz będziesz siedzieć w samochodzie i w korku robić śmieszne miny do lusterka, bo Lidka kazała ćwiczyć aparat mowy. W kolejce w sklepie będziesz dziwnie nadymać brzuch, bo Lidka kazała ćwiczyć oddychanie przeponą. W końcu zwykła rozmowa z koleżanką będzie widowiskowym show, bo Lidka kazała bezwzględnie poświęcać się publiczności. I nagle z nieśmiałego, może i super specjalisty, stajesz się gwiazdą estrady… a estradą będzie każdy dzień.

Anna Mongird

Dyrektor Generalny/ General Manager, LAMBRE

W czasie szkolenia MISTRZ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH chciałem stawić czoła swoim obawom przed wystąpieniami, które mam od bardzo dawna. Moim największym wyzwaniem był stres oraz zbyt szybkie, a przez to niewyraźne mówienie, które uniemożliwiało odbiorcom zrozumienie przekazu.

Co zyskałem? Najważniejsza była zmiana myślenia – w wystąpieniach nie chodzi o mnie, a o publiczność. To słuchacze mają wyjść z przekazaną przeze mnie wartością, a nie ja mam się dobrze czuć, choćby poprzez to, że szybciej skończę i będę miał to za sobą. Zrozumiałem też dogłębnie rzeczy, nad którymi muszę pracować, ale jednocześnie uwierzyłem, że mogę być dobrym mówcą, jeśli będę ćwiczył i dobrze się przygotuję.

Kluczowy był dla mnie feedback od Lidii Buksak i grupy. Tego przeczytanie książki nie zapewni. To szkolenie wyróżnia głównie ogromna otwartość, wymiana doświadczeń i szczegółowa informacja zwrotna nie tylko co do merytoryki wystąpienia, ale też jego całościowego odbioru.

Zdecydowanie polecam.

Wojciech Grzelczak

Ekspert ds. komunikacji marketingowej, , PFR TFI S.A.

Myśl o wystąpieniu, szczególnie online, wywoływała we mnie lęk i paraliż. Nie potrafiłam wykrzesać z siebie słowa. Miałam poczucie, że się do tego nie nadaję. Ogromna presja, że jeśli czegoś nie zrobię to będzie problem ponieważ biznes musiałam przenieść całkowicie do internetu.

Szukałam informacji jak pokonać stres przed wystąpieniem, jak robić dobre wystąpienia i się wyróżnić itd. Moją uwagę od razu przykuła Lidia, miała w sobie to coś, co wywoływało myśl „fajna babka, robi pewnie fajne rzeczy”.

We wrześniu 2020 wzięłam udział w szkoleniu MISTRZ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH.

Lidia ma ogromną wiedzę i charyzmę do pracy z ludźmi. Z Lidią nie ma obijania. W mig wypunktowała, co w moich wystąpieniach nie gra, nad czym powinnam pracować. Bezcenna była możliwość otrzymania feedbacku również od innych uczestników.

Lidia wyposażyła mnie w pakiet narzędzi i wskazówek, przede wszystkim sprawdzonych i praktycznych. No i bum.

Dziś czuję się wspaniale występując. Zamiast stresu i paraliżu jest uśmiech i ekscytacja. Za sobą mam live’y, webinary, mini video, szkolenia. Moja wewnętrzna zmiana w tym zakresie naprawdę robi efekt wow. To wszystko potwierdzają moi odbiorcy.

Jeśli się wahasz czy szkolenie Lidii jest dla Ciebie a chcesz być mówcą, innym niż pozostali, mówcą, który przyciąga odbiorców, to nie zastanawiaj się. Zapisz się na szkolenie. Nie zawiedziesz się.

Anna Mikołajczyk

Konsultant, trener, Custlove

Bez względu na to czy masz doświadczenie w wystąpieniach publicznych czy nie – warto spotkać się z Lidią Buksak.

Jako trener, Lidia tworzy bardzo pozytywną energię szkolenia. Uważnie i indywidualnie podchodzi do każdego. Wskazuje mocne strony i obszary do poprawy. Co szczególnie istotne – pokazuje jak tą pracę wykonać. I wymaga do skutku. Czasami przepracowanie polega na, wydawałoby się, absurdalnych ćwiczeniach, ale ich efekty są natychmiastowe.

Wzięłam udział w jej szkoleniu Mistrz Wystąpień Publicznych w Sopocie. Praca z Lidią, współpraca z innymi uczestnikami szkolenia i obserwowanie ich przemian to niezwykła wartość dodana. Dla mnie, to trzydniowe spotkanie z Lidią było szczególnie cenne ze względu na praktyczny wymiar. Polecam.

Alicja Loch-Dzido

Prezes Zarządu, Gdańska Fundacja Wody

Wystąpienia publiczne to wbrew pozorom, nie jest prosta sprawa. Stres który mi towarzyszył w takich sytuacjach, odbierał mi pewność siebie i utrudniał kontakt z rozumem.

Ale koleżanka, znalazła mi na to lekarstwo, które nazywa się – Lidia Buksak. Jej szkolenie Mistrz Wystąpień Publicznych, zajęcia z Nią, to nie tylko „Szkoła mówców”, to spora adrenalina, szybka terapia, super zabawa i fantastyczny finał, który pozwala nie tylko stać się mówcą, ale też dotrzeć do swoich ograniczeń i zmienić na lepsze wiele rzeczy.

Ten, kto jeszcze nie przeszedł tej drogi, już jest na straconej pozycji

Lidka – Dziękuję

Edyta Wilczyńska

Pełnomocnik Zarządu ds. Środowiska i Systemów Zarządzania , Meble Forte

Czym to szkolenie różni się od innych na rynku?

 

➤ Będziesz pracował z bardzo doświadczonym trenerem wystąpień, który jest też logopedą medialnym i nauczycielem emisji głosu

➤ Nagramy Twoje wystąpienia i otrzymasz informację zwrotną od uczestników i od trenera

➤ Będziesz miał indywidualną konsultację, w czasie której dostaniesz wskazówki, które dotyczą tylko Ciebie i Twoich wystąpień

➤ Przejdziesz dedykowane, konkretne ćwiczenia

➤ Poznasz skuteczne, autorskie narzędzia trenerki

➤ Otrzymasz bestsellerową książkę Lidii Buksak „Szkoła Mówców”

I najważniejsze:

➤ Formuła tego warsztatu jest unikatowa na rynku, bo zakłada nie tylko pracę w grupie (max 10 osób) ale również pogłębioną, indywidualną informację zwrotną dla każdego uczestnika, którą otrzymasz w czasie konsultacji indywidualnych.

.

Nie pozwól, żeby brak umiejętności uniemożliwił Ci dawanie ludziom wartości 

Poznaj program szkolenia

Dzień 1

To dzień poznawania siebie, jako mówcy i pracy z narzędziami, według mojej autorskiej metodyki która po prostu działa:

➤ Dowiesz się o co chodzi w nowoczesnych wystąpieniach publicznych

➤ Poznasz swoje mocne strony i obszary do pracy

➤ Wystąpisz i nagramy Twoje wystąpienie i je omówimy

➤ Poznasz swój styl komunikacji i nauczysz się rozpoznawać style komunikacji Twoich odbiorców

➤ Dowiesz się jakie potrzeby mają Twoi odbiorcy i jak je spełniać

➤ Przepracujesz swoje treści prezentacyjne moimi autorskimi metodami

➤ Poznasz i nauczysz się pracować z Formułą 5K i Kołem struktury prezentacji, dzięki czemu Twoje wystąpienia będą odtąd uporządkowane i przekonujące

➤ Nauczysz się robić przykuwający uwagę wstęp wystąpienia i świetne zakończenie

➤ Dowiesz się jak i jakie elementy przykuwające uwagę możesz stosować w swoich wystąpieniach

➤ Spotkasz się ze mną w konsultacjach indywidualnych

Dzień 2

To dzień ćwiczeń umiejętności niezbędnych mówcom

Wystąpisz kilkukrotnie i otrzymasz rozwijającą informację zwrotną od trenera i grupy

➤ Będziesz ćwiczył dykcję i głos, sposób akcentowania i podkreślania ważnych dla Ciebie treści

➤ Popracujesz nad swoją mową ciała, będziesz wiedział co robić z rękami, jaką powinieneś mieć postawę, jak się poruszać na scenie, a wszystko w zgodzie z twoją osobowością i Twoimi treściami

Dzień 3

Wielki finał czyli dzień w którym zobaczysz, jak wiele się nauczyłeś i jak wielką zmianę zrobiłeś w czasie tego szkolenia.

➤ Wystąpisz z przepracowanym przez siebie wystąpieniem i dostaniesz informację zwrotną

➤ Twoje wystąpienie będzie nagrane. Omówimy i przećwiczymy wszystko, co jeszcze będzie potrzebne. Po szkoleniu otrzymasz wszystkie swoje nagrania

 

Tak ćwiczyliśmy oddech na szkoleniu w Sopocie

( I edycja, czerwiec 2020 r.)

Co musisz zrobić, żeby uczestniczyć w tym szkoleniu?

➤ Podejmij decyzję. Pamiętaj, że grupa będzie liczyła tylko 10 osób, więc warto decydować się i działać szybko

➤ Wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony poniżej

➤ Na wskazany przez Ciebie adres mailowy przyjdzie od razu wiadomość z wszystkimi potrzebnymi informacjami do zapisu i płatności (sprawdź SPAM i skrzynkę Powiadomienia)

➤ Zapłać za szkolenie (w przypadku braku wpłaty w ciągu tygodnia od zapisu Twoja rezerwacja niestety zostanie cofnięta)

➤ Po dokonaniu płatności dostaniesz mailem informację potwierdzającą rezerwację miejsca i fakturę

➤ Przed szkoleniem otrzymasz mailem wszystkie informacje potrzebne w czasie warsztatów

➤ Przyjedź na szkolenie z gotowością do zmiany, pracy i dobrej zabawy

➤ Gdyby miejsca się skończyły to zapisz się na listę rezerwową.

 

Co otrzymasz w cenie szkolenia?

Z

Wyjątkowe szkolenie z bardzo doświadczonym trenerem, wiedzę i konkretne umiejętności. Poznasz i będziesz umiał zastosować autorskie narzędzia trenerki do przygotowania prezentacji

Z

Indywidulaną informację zwrotną, dzięki której będziesz wiedział co jest Twoją mocną stroną i nad czym powinieneś pracować

Z

Bestsellerową książkę Lidii Buksak „Szkoła Mówców”

Z

Catering i lunch

Z

Nagrania swoich wystąpień i materiały szkoleniowe,

Z

Certyfikat uczestnictwa

DOŁĄCZ DO SZKOLENIA „Mistrz Wystąpień Publicznych”

 

 CENA SZKOLENIA 3200 zł netto (3936 brutto)

➤ Faktura Vat 

➤ Szkolenie w terminie 4-6 października 2022 r. w Łodzi. Hotel Ambasador

Szkolenie w terminie 11-13 października 2022 r. w Radziejowicach koło Warszawy. Hotel Afrodyta

➤ Jest możliwość zarezerwowania noclegów w hotelu, w którym odbędzie się szkolenie

Będziemy pracować:

1 dzień – godz. 9.00 – 17.00

2 dzień – godz. 9.00 – 17.00

3 dzień – godz. 9.00 – 16.00

.
.

Lidia Buksak

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać:

➤ Trenerka wystąpień publicznych z ponad 25-letnim doświadczeniem.

➤ Autorka bestsellerowej książki “Szkoła Mówców” (Onepress, 2018).

➤ Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców 

➤ Logopeda medialny (18 lat jako logopeda medialny prowadziła stałe szkolenia i konsultacje dla dziennikarzy TVP: „Wiadomości” TVP1 i „Panoramy” TVP2, TVP INFO)

➤ Mówca i nauczyciel mówców.

➤ Specjalizuje się w szkoleniach dla menedżerów i zarządów największych firm w Polsce. Wielokrotnie wspierała i przygotowywała swoich Klientów do strategicznych wystąpień.

➤ Jest mówcą na konferencjach biznesowych i zamkniętych eventach.

➤ Jest wykładowcą akademickim, wykłada przedmiot „Nowoczesna prezentacja biznesowa” na studiach podyplomowych i EMBA – stale współpracuje z PAN, wykłada na studiach MBA w WSB w Gdańsku i na studiach „MBA w ochronie zdrowia” w Lublinie

➤ Współpracuje z Klientami budując koncepcję konferencji biznesowych, przygotowując mówców i dbając o to, żeby przekaz wydarzenia był spójny, zróżnicowany i atrakcyjny.