5 KROKÓW DO PEŁNEJ SWOBODY CIAŁA NA SCENIE

Bezpłatny e-book. Poznaj ćwiczenia,
dzięki którym przygotujesz swoje ciało do wystąpienia

Jeśli chcesz być skuteczny w wystąpieniach i w dodatku mieć z tego fun to wychodząc na scenę lub przed kamerę, musisz nie tylko mieć coś sensownego do powiedzenia, ale również mówić swobodnie.

Warto za każdym razem przygotować ciało i aparat mowy do pracy w czasie wystąpienia, czyli robić rozgrzewkę.

Jak to zrobić? Tego dowiesz się czytając ten e-book

.

Autorka Lidia Buksak

Jestem trenerem wystąpień publicznych, logopedą medialnym, autorką bestsellera „Szkoła Mówców” i członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Pomagam osobom, które chcą skutecznie się komunikować z innym ludźmi i rozwijać swoje biznesy dzięki umiejętnościom wystąpień publicznych offline i online.

Przychodzą do mnie osoby, które chcą umieć prezentować swoje pomysły biznesowe w wyjątkowy i skuteczny sposób, które chcą radzić sobie ze stresem, wywierać świetne wrażenie. Osoby, które chcą umieć przygotować swoje wystąpienie, panować nad swoją mową ciała i mówić tak, żeby ludzie ich słuchali.

Od ponad 20 lat szkolę, konsultuję i doradzam osobom występującym publicznie, jak mówić, żeby ludzie nas słuchali, podążali za nami i jak skutecznie sprzedawać ze sceny i w mediach.

Przez 18 lat uczyłam w telewizji skutecznego przekazu i zachowania przed kamerą najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce.

Specjalizuję się w pracy menedżerami, a szczególnie z zarządami i prezesami. Pracowałam w bardzo różnych branżach, od finansowej, przez IT aż do firm produkcyjnych. Wykładam na wyższych uczelniach, na studiach MBA i jestem mówcą na eventach firmowych
i konferencjach biznesowych.

Uwielbiam uczyć i widzieć jak moi klienci stają się świetnymi mówcami. I… jestem w tym naprawdę dobra 😊