Mistrz Wystąpień Publicznych

3-DNIOWE SZKOLENIE OTWARTE

Zacznij myśleć i prezentować INACZEJ

i przekonuj do siebie,

swojego produktu, projektu czy idei. 

Najbliższe terminy szkolenia:

 

  • 15-17.05.2024 Sopot – wszystkie miejsca wyprzedane

  • 17-19.06.2024 Sopot 

 

Jeśli jesteś menedżerem, trenerem, przedsiębiorcą, ekspertem, szefem zespołu.

Występujesz na branżowych konferencjach, prezentujesz przed zarządem albo współpracownikami.

 

Z

Czasem mówisz o trudnych, skomplikowanych rzeczach i chciałbyś to robić interesująco i skutecznie, a nie zanudzać ze sceny.

Z

Chcesz mówić o swoim produkcie, albo projekcie tak, żeby Twój klient czuł, że to dla niego i że nie decyduje tylko cena

Z

Chcesz przestać się stresować i mieć wreszcie satysfakcję z wystąpień

Z

Chcesz tworzyć slajdy, które będą atrakcyjnie wspierać Twój przekaz

Z

Chcesz pracować głosem i mową ciała w taki sposób, żeby ludzie Cię słuchali

Z

Chcesz budować relacje i stać się liderem na scenie

Jeśli tak, to jest to szkolenie dla Ciebie.

Przygotowałam dla Ciebie 3-dniowe szkolenie stacjonarne,

w czasie którego pozyskasz te umiejętności.

Przeprowadzę Cię bezpiecznie i skutecznie przez proces szkoleniowy.

Wydarzy się bardzo dużo, a najważniejsze, że z pewnością siebie, dobrze przygotowany i z radością bedziesz mówić do ludzi na scenie i przed kamerą.

Co zyskasz?

Nowe, konkretne umiejętności:

 

➤ Wystąpisz kilkukrotnie przed grupą. Twoje wystąpienia będą nagrane, otrzymasz je i będzie mógł zobaczyć swój progres.

➤ Zaczniesz rozumieć, o co chodzi w nowoczesnej prezentacji

➤ Będziesz umiał zbudować strategię swojego wystąpienia

➤ Nauczysz się tworzyć nowoczesną strukturę prezentacji

➤ Będziesz umiał określić potrzeby odbiorców i budować z nimi relację, a dzięki temu Twój odbiorca będzie czuł się dla Ciebie ważny i będzie przekonany, że myślisz o jego potrzebach, a nie tylko próbujesz mu wcisnąć swój produkt

➤ Poznasz swój styl komunikacji i nauczysz się rozpoznawać styl komunikacji odbiorców, a w konsekwencji będziesz umiał budować przekaz dopasowany do różnych osób

➤ Nauczysz się świadomie posługiwać głosem i mową ciała

➤ SPOTKASZ SIĘ ZE MNĄ W KONSULTACJACH INDYWIDUALNYCH, co wg uczestników poprzednich edycji tego szkolenia jest wyjątkowo wartościowe

 

Po prostu: będziesz umiał prezentować i przekonywać do siebie, swojej idei, produktu, projektu.

 

Historie uczestników i rekomendacje

„W wystąpieniach publicznych najważniejsza jest publiczność” – te słowa Lidki przywołuję za każdym razem, kiedy w czasie przygotowań do wystąpienia, mam wrażenie, że się zakręciłem, wszedłem w ślepą uliczkę lub mój poziom zajeb…ści przekracza stan alarmowy (Lidka, przepraszam za słowo na „z”, wiem, że tego nie pochwalasz). 

A skoro chodzi o publiczność, to moim obowiązkiem jest stałe podnoszenie kompetencji. 

Na kolejne szkolenie wybrałem się właśnie do Lidki. Przekonały mnie słowa, które przeczytałem na Jej stronie internetowej:

„… jestem w tym naprawdę dobra.” i „Co jest dla mnie najważniejsze? – spektakularne zmiany moich Klientów…” 

Efekt?

W ciągu 3 dni, poprzez dawkę solidnej wiedzy i ćwiczenia, Lidka pomogła mi przełamać kolejną mentalną barierę (z która zmagałem się od lat), wzmocniła moją pewność siebie i udoskonaliła mój warsztat mówcy.

Lidka jest cholernie dobra!

POLECAM!!!

Marek Wikiera

Mentor i powiernik właścicieli firm, zarządów, menadżerów. Przedsiębiorca.

Byłam uczestniczką kursu Lidii – Mistrz Wystąpień Publicznych.

Kurs to czysta merytoryka przekazana w piękny sposób, zgodnie z maksymą Lidii – Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi. I tak było tutaj – w ciągu dwóch dni wypełnionych wiedzą, profesjonalizmem, ćwiczeniami, śmiechem i radością z osiągniętych rezultatów, otrzymałam takie szkolenie, jakiego szukałam, a nawet dużo więcej.

Lidio – Twój czas, Twoja wiedza, Twoja osobowość, Twoje zaangażowanie, to sedno całego kursu, to jego treść i jego moc. Kurs niesamowicie merytoryczny, czas wykorzystany do maksimum i więcej, przekaz informacji dla każdego – zarówno osoby zaawansowanej w prowadzeniu wystąpień, jak i osoby dopiero zaczynającej swoją przygodę z tymi działaniami.

Czekam na kolejny kurs offline i dziękuję za to, że mogłam Ciebie poznać. Polecam Twoje kursy wszystkim!

Magdalena Dudzińska - Florczyk

Właściciel w Spedycja Międzynarodowa, radna Gminy Kolbudy

Lidia na swojej stronie pisze o sobie , że jest dobra – to czysta wersja skromności – Lidia w tym co robi i z czego szkoli jest ŚWIETNA!!!.

Jej wiedza, pasja, zaangażowanie i doświadczenie pozwoliły mi na rozłożenie siebie samego na kawałeczki i poskładanie w całość, ale już bez moich demonów wystąpień publicznych.

Techniki, narzędzia, które na szkoleniach wdraża Lidia pozwalają mi na spokojne przygotowanie każdego wystąpienia publicznego.

Z całego serca rekomenduje szkolenie Mistrz Wystąpień Publicznych Lidii.

Andrzej Słomka

Dyrektor Zarządzający Jet LINE; Akredytowany coach i mentor

O szkoleniu czytałam sporo na LinkedIn i bardzo dobre rekomendacje skłoniły mnie do zapisania się na nie. 

Twoje szkolenie Lidio było wyjątkowe pod względem praktyki i feedbacku. Nie było łatwe, ale z tym się liczyłam. Byłam gotowa poszerzyć moją strefę komfortu. 

Nauczyłam się jak oddychać, jak ćwiczyć głos, jak ułożyć prezentację/wystąpienie zgodnie ze strukturą, jak nie mówić ogólnikami, jak trafiać do ludzi. 

Twój sposób prowadzenia szkolenia jest świetny. Budujesz atmosferę zaufania i bezpieczeństwa i każdy uczestnik jest gotowy, żeby się otworzyć i zmierzyć z nawet najtrudniejszymi zadaniami. 

Jestem również pod wrażeniem jak doskonale radzisz sobie z różnorodnością uczestników i z szacunkiem podchodzisz do każdej osoby. W ten sposób każdy przechodzi zmianę, uczy się nowych kompetencji i wiele zyskuje dla siebie z tego szkolenia. Bardzo cenny jest też indywidualny feedback.

Poleciłabym to szkolenie każdemu, komu zależy na dobrej komunikacji i wzmocnieniu swoich umiejętności w wystąpieniach publicznych. Każdemu, kto szuka zmiany.

Mariola Bryk

Dyrektor Finansowy, Vandemoortele

Trzy dni szkolenia otworzyło mi głowę na inną mnie i dały mi dodatkową pewność siebie w komunikacji – to co dla mnie najważniejsze i cały czas mam w głowie to „mów do ludzi, nie do siebie, mów w taki sposób, żeby ludzie chcieli się słuchać, zainteresuj ich, wprowadź ich do magicznego ogrodu Twojej historii”.

Warsztaty dały mi świadomość nie tylko jak mówić, ale jak być spójną: słowo-ciało. Żadne książki, nagrywanie siebie nie dają takiego efektu jak „przeglądanie się” w oczach innych i solidna dawka ćwiczeń, praktycznych uwag, jeszcze raz ćwiczeń – a to można uzyskać tylko na warsztatach pod okiem wykwalifikowanego mówcy.

Niesamowicie dużo dają indywidualne konsultacje, które często są niedoceniane na innych szkoleniach i uznawana za zbędne. Ilość ważnych porad, wskazówek oraz możliwość podzielenia się indywidualnymi spostrzeżeniami, obawami i przedyskutowanie tego jest bardzo dużą wartością dla uczestnika i to otrzymałam na tych warsztatach – Lidia dziękuję za ten czas.

Dla mnie ten warsztat był bardzo ważny – pokazał mi jaką wartość może przynieść poprawna komunikacja, co jest bardzo ważne zarówno w wystąpieniach firmowych jak i na konferencjach. Biznesowo jestem pewniejszym mówcą co daje dodatkową wartość w przekazywanych treściach biznesowych.

Już chodzę i opowiadam w firmie jak wspaniale zainwestowałam czas i jak bardzo warsztaty otworzyły mi oczy i wskazały kierunek do doskonałości … do bycia mistrzem wystąpień, do byciem sobą i radości z mówienia do ludzi.

Jestem ciągle pod wielkim wrażeniem tych warsztatów, tego w jaki sposób pracowaliśmy nad sobą, jak Twoje wskazówki Lidio wpłynęły na mój sposób mówienia podczas warsztatów. Miałam wrażenie, że pomiędzy pierwszym dniem a ostatnim wykonałam niesamowitą pracę nad sobą, co dokładając dalsze Twoje wskazówki do wdrożenia będzie jeszcze bardziej owocowało w przyszłości.

Jeszcze raz dziękuję bardzo i mam nadzieję, że przy kolejnym cyklu warsztatów spotkamy się ponownie, żeby dalej się doskonalić bo kto się nie rozwija to się cofa, a Ty pięknie pokazujesz jak można się rozwijać i mieć z tego niesamowitą radość.

Renata Bratkowska

Chief Data Officer; Chief Analytics Officer w Grupa NEUCA

Jako osoba bardzo mocno nastawiona na działanie pojechałem na spotkanie z Lidką z myślą, że po wszystkim problemy z którymi się borykałem znikną i zostanę „mówcą skończonym”. Tak się jednak całe szczęście nie stało.

W zamian otrzymałem jednak coś zdecydowanie cenniejszego – zrozumienie samego siebie na scenie i złapanie momentu, w którym zamiast na ludzi nastawiałem się jedynie na cel, przez co traciłem interakcję z tymi do których mówiłem.

Zlokalizowanie tego newralgicznego punktu daje olbrzymią możliwość by go wyeliminować. Czy wyeliminowałem? Nie, ale zrobiłem pierwszy i najważniejszy krok w tym kierunku, a teraz już wiem, że bez Lidki by się to nie udało.

Lidka mnie otworzyła, przejrzała i przypomniała po co ja w ogóle zabieram głos, dla kogo wychodzę na środek. Nie dla siebie, a dla ludzi, którzy przyszli, żeby posłuchać i poznać coś nowego. Podczas wystąpienia to słuchacze są najważniejsi, a ja nie mogę im niczego narzucać – z tym wcześniej bywało różnie.

Na szkoleniu Mistrz Wystąpień Publicznych szlifowaliśmy wspólnie narzędzia takie jak odpowiednia struktura wypowiedzi, gesty, postawa, głos i oddech, które są szalenie ważnymi elementami wystąpienia publicznego.

Ćwicząc warsztat Lidka nie pozwalała zapomnieć o przekazie. Wszystko musiało ze sobą grać, a wypowiedź miała być naturalna. Niektóre ćwiczenia były dziwne, ale skuteczne.

To były świetne, chociaż niełatwe 3 dni, pełne wyzwań, dobrej zabawy i nauki. Cieszę się, że jednak nie zostałem „skończonym mówcą”. Dziękuje Lidko za naukę.

Mgr farm. Mariusz Kisiel

Prezes Zarządu w Związek Aptek Franczyzowych

Jako że sama jestem trenerem na szkolenia patrzę nie tylko od strony przekazywanych treści, ale również na warsztat prowadzącej i muszę przyznać, że wybierając szkolenie z Lidką podjęłam świetną decyzję…to było Mistrzostwo pod każdym względem: uważność w stosunku do każdego uczestnika, spójność we wszystkich obszarach. Nie było jednej fałszywie brzmiącej nuty (co przy wykształceniu Lidki jest w sumie dość naturalne).

Po warsztatach „Mistrz wystąpień publicznych” z Lidką Buksak uświadomiłam sobie, że najważniejszym narzędziem nie jest moja prezentacja, tylko ja sama! 

Lidka stworzyła atmosferę, która budowała zaangażowanie wszystkich uczestników a informacje zwrotne zarówno od grupy jak i samej prowadzącej były bardzo cennym drogowskazem. 

Już wiem, że mam siłę i moc przekonywania, wystarczyło tylko odpowiednio mną pokierować, pokazać mocne strony i to nad czym trzeba pracować.

Jeśli zastanawiasz się czy ten warsztat jest dla Ciebie, ja twierdzę, że jest dla każdego, nawet jeśli nie przemawiasz na co dzień do dużej grupy ludzi, bo daje dużo więcej niż tylko poznanie zasad wystąpień, a przecież każde spotkanie, choćby w jednym człowiekiem to małe wystąpienie.

Dziękuje Lidko za ten czas. A ja już wzięłam się do roboty, bo chcę, żeby najbliższe szkolenie w firmie, było już nieco inne niż poprzednie.

Ewa Kossut

Dyrektor ds. Komunikacji Naukowej i Szkoleń SVR POLSKA

Długo szukam trenera wystąpień publicznych, który zafascynuje mnie swoją postawą. I tak trafiłam na Lidię, eksperta z niesamowitą wiedzą, doświadczeniem i energią. Uczestnictwo w szkoleniu „Mistrz wystąpień publicznych” pozwoliło mi przyjrzeć się sobie i swoim umiejętnościom. Wysłuchać pochwał, ale i konstruktywnej krytyki, która do tej pory rezonuje i wspiera mnie w rozwoju. W mojej pracy wizerunek i sposób przekazu wiedzy i emocji jest podstawą. Lidia uczy jak w oryginalny i profesjonalny sposób komunikować się z odbiorcą. Lepiej nie mogłam trafić. Dziękuję Lidio!  

Marta Borowiec

trener, coach, doradca zawodowy

Wcześniej nie lubiłam swojego głosu, ani konfrontacji z publicznością. Jednakże uznałam, że muszę się z tym zmierzyć, aby sięgać tam, gdzie teraz zerkam.

Długie poszukiwania „tego kogoś” kto naprawdę zrozumie mój problem oraz cały kontekst sytuacji doprowadziły mnie szczęśliwie do Lidii Buksak. Nieco zadziornej, nad wyraz zdawało mi się pewnej siebie osoby o przemiłym usposobieniu. Myślę sobie „fajna babka”. Lidia poświęciła mi naprawdę sporo czasu podczas rozmowy telefonicznej (którą zresztą sama zaproponowała po mojej krótkiej wiadomości). Rozmawiałyśmy o moich potrzebach, przekonaniach, niedostatkach. W końcu stanęło na otwartym szkoleniu „Mistrz wystąpień publicznych” w Łodzi. I to kompletnie zmieniło moje myślenie. Lidia nie tylko dała konkretne narzędzia, ale i sporą dawką autoanalizy, która finalnie przekuła się na ważne wnioski i zmianę przekonań, a co zaowocowało już tydzień po szkoleniu zupełnie nową odsłoną moich wystąpień.

Lidia powie ci wprost, nie będzie owijać w bawełnę. Będzie bolało, obnaży cię ze skrywanych sekretów, zabierze pozory, ale da wielką dawkę prawdy, która będzie solidnym fundamentem pod pracę, którą zacznie z tobą wykonywać. Bo reszta to już twoja sprawa. Dostaniesz wachlarz narzędzi, wachlarz informacji, wachlarz przemyśleń i teraz twoja głowa i twój czas, żeby to spożytkować najbardziej efektywnie jak się da. Od teraz będziesz siedzieć w samochodzie i w korku robić śmieszne miny do lusterka, bo Lidka kazała ćwiczyć aparat mowy. W kolejce w sklepie będziesz dziwnie nadymać brzuch, bo Lidka kazała ćwiczyć oddychanie przeponą. W końcu zwykła rozmowa z koleżanką będzie widowiskowym show, bo Lidka kazała bezwzględnie poświęcać się publiczności. I nagle z nieśmiałego, może i super specjalisty, stajesz się gwiazdą estrady… a estradą będzie każdy dzień.

Anna Mongird

Dyrektor Generalny/ General Manager, LAMBRE

W czasie szkolenia MISTRZ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH chciałem stawić czoła swoim obawom przed wystąpieniami, które mam od bardzo dawna. Moim największym wyzwaniem był stres oraz zbyt szybkie, a przez to niewyraźne mówienie, które uniemożliwiało odbiorcom zrozumienie przekazu.

Co zyskałem? Najważniejsza była zmiana myślenia – w wystąpieniach nie chodzi o mnie, a o publiczność. To słuchacze mają wyjść z przekazaną przeze mnie wartością, a nie ja mam się dobrze czuć, choćby poprzez to, że szybciej skończę i będę miał to za sobą. Zrozumiałem też dogłębnie rzeczy, nad którymi muszę pracować, ale jednocześnie uwierzyłem, że mogę być dobrym mówcą, jeśli będę ćwiczył i dobrze się przygotuję.

Kluczowy był dla mnie feedback od Lidii Buksak i grupy. Tego przeczytanie książki nie zapewni. To szkolenie wyróżnia głównie ogromna otwartość, wymiana doświadczeń i szczegółowa informacja zwrotna nie tylko co do merytoryki wystąpienia, ale też jego całościowego odbioru.

Zdecydowanie polecam.

Wojciech Grzelczak

Ekspert ds. komunikacji marketingowej, , PFR TFI S.A.

Myśl o wystąpieniu, szczególnie online, wywoływała we mnie lęk i paraliż. Nie potrafiłam wykrzesać z siebie słowa. Miałam poczucie, że się do tego nie nadaję. Ogromna presja, że jeśli czegoś nie zrobię to będzie problem ponieważ biznes musiałam przenieść całkowicie do internetu.

Szukałam informacji jak pokonać stres przed wystąpieniem, jak robić dobre wystąpienia i się wyróżnić itd. Moją uwagę od razu przykuła Lidia, miała w sobie to coś, co wywoływało myśl „fajna babka, robi pewnie fajne rzeczy”.

We wrześniu 2020 wzięłam udział w szkoleniu MISTRZ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH.

Lidia ma ogromną wiedzę i charyzmę do pracy z ludźmi. Z Lidią nie ma obijania. W mig wypunktowała, co w moich wystąpieniach nie gra, nad czym powinnam pracować. Bezcenna była możliwość otrzymania feedbacku również od innych uczestników.

Lidia wyposażyła mnie w pakiet narzędzi i wskazówek, przede wszystkim sprawdzonych i praktycznych. No i bum.

Dziś czuję się wspaniale występując. Zamiast stresu i paraliżu jest uśmiech i ekscytacja. Za sobą mam live’y, webinary, mini video, szkolenia. Moja wewnętrzna zmiana w tym zakresie naprawdę robi efekt wow. To wszystko potwierdzają moi odbiorcy.

Jeśli się wahasz czy szkolenie Lidii jest dla Ciebie a chcesz być mówcą, innym niż pozostali, mówcą, który przyciąga odbiorców, to nie zastanawiaj się. Zapisz się na szkolenie. Nie zawiedziesz się.

Anna Mikołajczyk

Leader, Group CX Customer Insight, Allegro

Wystąpienia publiczne zawsze były dla mnie dużym wyzwaniem. Miałem wrażenie, że nie strona merytoryczna, ale sposób mówienia, zachowania i samej konstrukcji tego wystąpienia, to coś co mogę poprawić. 

Lidka przekazała mi wiedzę, nie tylko w temacie – co mogę poprawić, ale przede wszystkim – jak to zrobić.

Dla mnie najważniejszą wartością przekazaną na tym szkoleniu, jest to, że można odczuwać radość z samego wystąpienia.

Każdemu, komu zależy na swoich słuchaczach, polecam gorąco to szkolenie.

Profesjonalnie zorganizowane i przede wszystkim nastawione na maksymalny efekt w tak krótkim czasie.

Krzysztof Błania

CFO NPL NOVA S.A

Bez względu na to czy masz doświadczenie w wystąpieniach publicznych czy nie – warto spotkać się z Lidią Buksak.

Jako trener, Lidia tworzy bardzo pozytywną energię szkolenia. Uważnie i indywidualnie podchodzi do każdego. Wskazuje mocne strony i obszary do poprawy. Co szczególnie istotne – pokazuje jak tą pracę wykonać. I wymaga do skutku. Czasami przepracowanie polega na, wydawałoby się, absurdalnych ćwiczeniach, ale ich efekty są natychmiastowe.

Wzięłam udział w jej szkoleniu Mistrz Wystąpień Publicznych w Sopocie. Praca z Lidią, współpraca z innymi uczestnikami szkolenia i obserwowanie ich przemian to niezwykła wartość dodana. Dla mnie, to trzydniowe spotkanie z Lidią było szczególnie cenne ze względu na praktyczny wymiar. Polecam.

Alicja Loch-Dzido

Prezes Zarządu, Gdańska Fundacja Wody

Wystąpienia publiczne to wbrew pozorom, nie jest prosta sprawa. Stres który mi towarzyszył w takich sytuacjach, odbierał mi pewność siebie i utrudniał kontakt z rozumem.

Ale koleżanka, znalazła mi na to lekarstwo, które nazywa się – Lidia Buksak. Jej szkolenie Mistrz Wystąpień Publicznych, zajęcia z Nią, to nie tylko „Szkoła mówców”, to spora adrenalina, szybka terapia, super zabawa i fantastyczny finał, który pozwala nie tylko stać się mówcą, ale też dotrzeć do swoich ograniczeń i zmienić na lepsze wiele rzeczy.

Ten, kto jeszcze nie przeszedł tej drogi, już jest na straconej pozycji

Lidka – Dziękuję

Edyta Wilczyńska

Pełnomocnik Zarządu ds. Środowiska i Systemów Zarządzania , Meble Forte

Czym to szkolenie różni się od innych na rynku?

 

➤ Będziesz pracował z bardzo doświadczonym trenerem wystąpień, który jest też logopedą medialnym i nauczycielem emisji głosu

➤ Nagramy Twoje wystąpienia i otrzymasz informację zwrotną od uczestników i od trenera

➤ Będziesz miał indywidualną konsultację, w czasie której dostaniesz wskazówki, które dotyczą tylko Ciebie i Twoich wystąpień

➤ Przejdziesz dedykowane, konkretne ćwiczenia

➤ Poznasz skuteczne, autorskie narzędzia trenerki

➤ Otrzymasz bestsellerową książkę Lidii Buksak „Szkoła Mówców”

I najważniejsze:

➤ Formuła tego warsztatu jest unikatowa na rynku, bo zakłada nie tylko pracę w grupie (max 10 osób) ale również pogłębioną, indywidualną informację zwrotną dla każdego uczestnika, którą otrzymasz w czasie konsultacji indywidualnych.

.

Nie pozwól, żeby brak umiejętności uniemożliwił Ci dawanie ludziom wartości 

Poznaj program szkolenia

Dzień 1

To dzień poznawania siebie, jako mówcy i pracy z narzędziami, według mojej autorskiej metodyki która po prostu działa:

➤ Dowiesz się o co chodzi w nowoczesnych wystąpieniach publicznych

➤ Poznasz swoje mocne strony i obszary do pracy

➤ Wystąpisz i nagramy Twoje wystąpienie i je omówimy

➤ Poznasz swój styl komunikacji i nauczysz się rozpoznawać style komunikacji Twoich odbiorców

➤ Dowiesz się jakie potrzeby mają Twoi odbiorcy i jak je spełniać

➤ Przepracujesz swoje treści prezentacyjne moimi autorskimi metodami

➤ Poznasz i nauczysz się pracować z Formułą 5K i Kołem struktury prezentacji, dzięki czemu Twoje wystąpienia będą odtąd uporządkowane i przekonujące

➤ Nauczysz się robić przykuwający uwagę wstęp wystąpienia i świetne zakończenie

➤ Dowiesz się jak i jakie elementy przykuwające uwagę możesz stosować w swoich wystąpieniach

➤ Spotkasz się ze mną w konsultacjach indywidualnych

Dzień 2

To dzień ćwiczeń umiejętności niezbędnych mówcom

Wystąpisz kilkukrotnie i otrzymasz rozwijającą informację zwrotną od trenera i grupy

➤ Będziesz ćwiczył dykcję i głos, sposób akcentowania i podkreślania ważnych dla Ciebie treści

➤ Popracujesz nad swoją mową ciała, będziesz wiedział co robić z rękami, jaką powinieneś mieć postawę, jak się poruszać na scenie, a wszystko w zgodzie z twoją osobowością i Twoimi treściami

Dzień 3

Wielki finał czyli dzień w którym zobaczysz, jak wiele się nauczyłeś i jak wielką zmianę zrobiłeś w czasie tego szkolenia.

➤ Wystąpisz z przepracowanym przez siebie wystąpieniem i dostaniesz informację zwrotną

➤ Twoje wystąpienie będzie nagrane. Omówimy i przećwiczymy wszystko, co jeszcze będzie potrzebne. Po szkoleniu otrzymasz wszystkie swoje nagrania

 

Tak ćwiczyliśmy oddech na szkoleniu w Sopocie

( I edycja, czerwiec 2020 r.)

Co musisz zrobić, żeby uczestniczyć w tym szkoleniu?

➤ Podejmij decyzję. Pamiętaj, że grupa będzie liczyła tylko 10 osób, więc warto decydować się i działać szybko

➤ Wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony poniżej

➤ Na wskazany przez Ciebie adres mailowy przyjdzie od razu wiadomość z wszystkimi potrzebnymi informacjami do zapisu i płatności (sprawdź SPAM i skrzynkę Powiadomienia)

➤ Zapłać za szkolenie (w przypadku braku wpłaty w ciągu tygodnia od zapisu Twoja rezerwacja niestety zostanie cofnięta)

➤ Po dokonaniu płatności dostaniesz mailem informację potwierdzającą rezerwację miejsca i fakturę

➤ Przed szkoleniem otrzymasz mailem wszystkie informacje potrzebne w czasie warsztatów

➤ Przyjedź na szkolenie z gotowością do zmiany, pracy i dobrej zabawy

➤ Gdyby miejsca się skończyły to zapisz się na listę rezerwową.

 

Co otrzymasz w cenie szkolenia?

Z

Wyjątkowe szkolenie z bardzo doświadczonym trenerem, wiedzę i konkretne umiejętności. Poznasz i będziesz umiał zastosować autorskie narzędzia trenerki do przygotowania prezentacji

Z

Indywidulaną informację zwrotną, dzięki której będziesz wiedział co jest Twoją mocną stroną i nad czym powinieneś pracować

Z

Bestsellerową książkę Lidii Buksak „Szkoła Mówców”

Z

Catering i lunch

Z

Nagrania swoich wystąpień i materiały szkoleniowe,

Z

Certyfikat uczestnictwa

DOŁĄCZ DO SZKOLENIA

 

CENA SZKOLENIA

Cena regularna za szkolenie  4500zł netto (5535zł brutto)

Cena early bird (promocyjna) za szkolenie w terminie

  • 15-17.05.2024 przy zakupie do 30.04.2024 – 3900 zł netto (4797 zł brutto) później cena wzrośnie do wartoście regularnej 5535 zł brutto
  • 17-19.06.2024 przy zakupie do 30.05.2024 – 3900 zł netto (4797 zł brutto) później cena wzrośnie do wartoście regularnej 5535 zł brutto

W cenie jest:

  • Udział w 3-dniowym szkoleniu
  • Materiały szkoleniowe
  • Moja książka „Szkoła Mówców”
  • Nagrania Twoich wystąpień, które prześlę Ci po szkoleniu
  • Catering – 3 dni
  • Lunch – 3 dni

Cena nie obejmuje noclegów

➤ Faktura Vat lub paragon

Będziemy pracować:

1 dzień – godz. 9.00 – 17.00

2 dzień – godz. 9.00 – 17.00

3 dzień – godz. 9.00 – 16.00

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to napisz lub zadzwoń do mnie. Mój tel 607 339 237.

.

 Jeżeli jesteś zainteresowana/y szkoleniem i chciałbyś jako pierwszy dostać informację o kolejnych terminach to zapisz się poniżej na listę zainteresowanych. 

.

Lidia Buksak

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać:

➤ Trenerka wystąpień publicznych z ponad 25-letnim doświadczeniem.

➤ Autorka bestsellerowej książki “Szkoła Mówców” (Onepress, 2018).

➤ Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców 

➤ Logopeda medialny (18 lat jako logopeda medialny prowadziła stałe szkolenia i konsultacje dla dziennikarzy TVP: „Wiadomości” TVP1 i „Panoramy” TVP2, TVP INFO)

➤ Mówca i nauczyciel mówców.

➤ Specjalizuje się w szkoleniach dla menedżerów i zarządów największych firm w Polsce. Wielokrotnie wspierała i przygotowywała swoich Klientów do strategicznych wystąpień.

➤ Jest mówcą na konferencjach biznesowych i zamkniętych eventach.

➤ Jest wykładowcą akademickim, wykłada przedmiot „Nowoczesna prezentacja biznesowa” na studiach podyplomowych i EMBA – stale współpracuje z PAN, wykłada na studiach MBA w WSB w Gdańsku i na studiach „MBA w ochronie zdrowia” w Lublinie

➤ Współpracuje z Klientami budując koncepcję konferencji biznesowych, przygotowując mówców i dbając o to, żeby przekaz wydarzenia był spójny, zróżnicowany i atrakcyjny.