Zaufali mi

Co inni sądzą o efektach moich szkoleń?

Z Lidią zetknąłem się w czasie treningu dotyczącego wystąpień publicznych. Do tego momentu uważałem, że mam spore doświadczenie w tym zakresie i w zasadzie nie oczekiwałem niczego nowego. Tymczasem Lidia była w stanie przedstawić zupełnie inne, bardzo ciekawe podejście do tego zagadnienia i spowodowała, że przede wszystkim istotnie przewartościowałem swój pogląd na zagadnienie wystąpień publicznych a także wiele się nauczyłem. Lidia była bardzo dobrze przygotowana i profesjonalna. Poza tym jest bardzo sympatyczną osobą z którą chce się pracować.

Roman Durka

CEO at S4E S.A.

„Mów do ludzi!” Bardzo jestem wdzięczny Lidii nie tylko za tą wskazówkę. Profesjonalistka znająca się na swojej robocie. Konkretna, nie owija w bawełnę, dająca bezpośrednie wskazówki, wymagająca a przy tym niezwykle ciepła i ciekawa osoba. Teorii tylko tyle ile konieczne za to dużo praktyki. Miałem przyjemność korzystać ze szkoleń z Lidią i na pewno będę korzystał z jej wiedzy w przyszłości. Wszystkim, którzy chcą się lepiej komunikować szczerze polecam warsztaty z Lidią

Sebastian Karpinski

Managing Partner at Talent IN

Ujawnię to, czym Lidia i ja nie chwaliliśmy się publicznie do tej pory. Dzięki pomocy i wsparciu Lidii, odważyłem się jak młody manager wziąć udział w 2003 roku w rywalizacji o tytuł Mistrza Prezentacji w zakresie biznesu, podczas jednych z konferencji organizowanych wówczas przez Instytut Zarządzania w Warszawie. W jury zasiadali miedzy innymi: Krzysztof Luft, Robert Krool, Dr Ewa Pietrzyk-Zienkiewicz, Klina Grela, Tomasz Grzybowski, Katarzyna Korpolewska. Dzięki Lidii uwierzyłem w siebie i wygrałem ! Lidio ! Dzięki !

Piotr Ciosk

Chairman of the Board at OZGraf - Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.

Moja przygoda „ze słowem” rozpoczęła się w trakcie, organizowanych przez Lidkę, rocznych studiów „Szkoła Mówców”. Były to arcyciekawe zajęcia, na które chciało się przychodzić przed czasem. Szerokość tematyczna i profesjonalizm warsztatów wsparte doświadczeniem Lidki, do dziś pozwala mi dobrze przygotować wystąpienie. Lidka jest pasjonatką, profesjonalistką w zakresie wystąpień. Atmosfera zajęć jaką potrafi wykreować zmienia (nie)zwykłe warsztaty w zapadające w pamięć twórcze spotkania.

Michal Bielewicz

Support companies in sales goods & protection theirs' brands in China.

Lidia Buksak – marka sama w sobie. Połączenie rzetelności, zaangażowania, bardzo szerokiej wiedzy oraz szczerej informacji zwrotnej, stwarza niespotykany potencjał do pracy nad lepszą wersją własnego „Ja”. Lidia jest profesjonalnym trenerem i szczerze mogę zarekomendować jej osobę wszystkim chcącym rozwijać się w obszarze wystąpień publicznych i prezentacji.

Paweł Piętka

Po wielu szkoleniach nareszcie trafiłem na kogoś, kto nauczył mnie jak można się komunikować z ludźmi podczas prezentacji… Polecam wszystkim

 

Krzysztof Sadowski

Dyrektor Zarządzający MIRO

Lidia jest jednym z najlepszych konsultantów, z jakimi ostatnio miałem okazję pracować. Polecam Lidię za fachowość i ogromną wiedzę dotyczącą wystąpień publicznych. W przeszłości wiele razy prezentowałem – nie miałem jednak pojęcia ile nie wiem oraz ile rzeczy robię źle…. Każda godzina Państwa pracy z Lidią to świetnie zainwestowany czas!

Michal Misterski

CFO at Lisner Sp. z o.o.

Lidia przygotowywała mnie do ważnej prezentacji. Nie było to dla niej łatwe zadanie, gdyż skutecznie jej to utrudniałam. Ale udało się a rezultaty były dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Wszystko to dzięki temu że Lidia patrzy na człowieka holistycznie i dlatego potrafi w nauce skupić się na tym co jest przyczyną stresu i błędów w prezentacji. Jej ćwiczenia dają konkretne rezultaty – jeden warunek to ćwiczyć ! Dla mnie praca z Lidią to wspaniały czas – z jednej strony ćwiczenia merytoryczne a z drugiej wejrzenie trochę w głąb siebie. To było najlepsze szkolenie w którym uczestniczyłam od dobrych paru lat. Dziękuję Ci Bardzo Lidka! 

Ewa Woroszył

Group CFO w Dentsu Aegis Network Polska

Nie sposób przecenić pozytywnego wpływu jaki Lidka wywiera na życie osób, z którymi współpracuje. Poza tym oczywistym, tj. fundamentalnym przewartościowaniem podejścia do wystąpień publicznych, po aspekt najprostszej komunikacji codziennej. Tak w pracy jak i w życiu prywatnym. Lidka jest bardzo wymagającym nauczycielem, która jednak w niewytłumaczalny niemal sposób potrafi skutecznie dotrzeć do każdego. Posiada ogromną wiedzę, doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność formułowania niezwykle trafnych, choć czasem bardzo bezpośrednich uwag Polecam, bez cienia przesady.

Przemyslaw Mocek

Director of Finance Office at Santander Leasing Polska

Bardzo polecam współpracę z Lidią Buksak. Nie oczekuj poklepania po ramieniu, tylko bardzo merytorycznej pracy. Lidia nie słodzi aby Cię zmotywować tylko bardzo konkretnie wyciąga na powierzchnię Twoje słabości abyś zobaczył je i zmienił. Konkret za konkretem, po kilku godzinach można być wyczerpanym ale jednocześnie wiesz, że każda minuta z Lidią jest dla Ciebie i dla Twoich korzyści. Bardzo polecam.

 

Anna Węgrzyn

Konsulting -Szkolenia - Coaching . Centrum Psychologiczne

Gdybyście zobaczyli nagrania moich wystąpień przed spotkaniem z Lidią i potem kolejne po warsztatach, bylibyście zaskoczeni progresem. Jak można szybko zmienić swoje złe nawyki utrudniające skuteczną prezentację? Oprócz chęci potrzebna jest wiedza. Lidia dostarcza ją w każdym zdaniu, które pada na szkoleniu. Patrzy na temat bardzo szeroko. Koryguje przekonania, uczy wielu technicznych elementów. Wskazówki Lidii są bardzo bezpośrednie… i trafne. Trzeba być gotowym na to, że mogą wywrócić dotychczasowe myślenie o publicznych wystąpieniach. Potrzebowałem takiej rewolucji. POLECAM!!!

 

Przemysław Samson

Dyrektor BOK, Fabryka Mebli "FORTE" S.A.

Anna Morawska

dziennikarka, Panorama TVP2


Bardzo dziękuję za lata… niezwykłej współpracy. 
Nigdy nie zapomnę Twoich pierwszych słów do mnie, kiedy przyszłam do Ciebie, pracując jeszcze w „Wiadomościach”.

Powiedziałaś: „Wyrzuć do śmietnika wszystko, czego nauczyłaś się do tej pory”. Byłam w szoku… ale tak zrobiłam i dziś bardzo Ci za to dziękuję.
Mam nadzieję, że naszą wieloletnią pracę nad moich głosem i interpretacją tekstów, słyszą widzowie „Panoramy”.

Mateusz Hładki

Dziennikarz TVN

 

Miałem przyjemność szkolić mój warsztat pod okiem Pani Buksak. Znakomity logopeda medialny i trener, i fascynujący człowiek! Indywidualne podejście do kursantów. W niezwykle umiejętny sposób wyłapuje wszystkie błędy, niedociągnięcia i dobiera narzędzia, które pozwalają na poprawę warsztatu osoby pracującej przed kamerą w zależności od jej osobowości.

Pani Buksak dba o szczegóły związane nie tylko z wymową, ale także mimiką, gestami – całym językiem niewerbalnym, który ma wpływ na jakość przekazu i odbiór osoby, która przekazuje treść. Szkolenia u Pani Buksak polecam nie tylko prezenterom i reporterom telewizyjnym, ale także tym z Państwa, którzy w swojej pracy muszą występować publicznie.