Mówienie z sensem wy czasie wystąpień publicznych wydaje się oczywistą oczywistością.

Ale może wcale nią nie jest? Jak uważasz?

W mojej opinii niestety nie jest to oczywiste.

A przecież nikt nie chce marnować swojego cennego czasu na live’y, webinary, spotkania czy szkolenia online, które nic nie wnoszą.

Ile razy spotkałeś się z sytuacją, gdy wziąłeś udział w jakimś wystąpieniu online i nie dowiedziałeś się niczego nowego? Zwłaszcza teraz, gdy nagle wszyscy stali się ekspertami realizującymi swoje zawodowe aktywności online.

Jeszcze półtora roku temu online pracowała garstka z nas. Dziś jest taki wysyp tematów i ekspertów, że bardzo trudno coś sensownego wybrać. A przecież dawanie wartości swoimi wystąpieniami jest odpowiedzialnością mówców, zarówno offline jak i online.

Oczywiście, czasem zdarza się tak, że Twoi odbiorcy już dużo wiedzą, ale nie wdrażają tej wiedzy. Czasem mają wrażenie, że nic nowego nie dostali, ale warto, żebyś wtedy zadawał im pytania o to, czy na pewno już wprowadzili słowo w czyn. Bo nie sztuką jest wiedzieć, sztuką jest wprowadzić słowo w czyn.

Twoim zadaniem jest więc nie tylko dawać wiedzę, ale też mobilizować odbiorców do wdrażania. To będzie prawdziwa wartość.

Dzisiejszy sekret wystąpień online dotyczy właśnie tego, jak przygotować treść w wystąpieniach online.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł to będę wdzięczna, jeśli podzielisz się tym w komentarzu.

Zachęcam Cię tez do rozwijania umiejętności wystąpień przed kamerą.

Jedną z nich – bardzo ważną- jest MOWA CIAŁA. Żeby dobrze czuć się przed kamerą trzeba wiedzieć:

  • CO ZROBIĆ Z RĘKAMI,
  • CZY LEPIEJ JEST STAĆ CZY SIEDZIEĆ
  • JAK BUDOWAĆ KONTAKT WZROKOWY Z ODBIORCAMI

Tego wszystkiego nauczysz się z mojego NAJNOWSZEGO KURSU ONLINE „MOWA CIAŁA PRZED KAMERĄ”.

Zapraszam Cię. Dołącz do kursu.
Zacznij wyglądać jak ekspert- profesjonalista, podkreślać i wzmacniać mową ciała swój przekaz i ciesz się czując się pewnie i swobodnie przed kamerą.
Teraz kurs jest w promocji, wiec tym bardziej warto skorzystać   
Zapraszam i bierzemy się DO ROBOTY.

A jeśli chcesz nauczyć się, jak się świetnie przygotować do prezentacji to zapraszam Cię na moje szkolenia i konsultacje.

Z jakimi potrzebami moich klientów najczęściej pracuję?

1. Stres przed wystąpieniami- uczymy się nie walczyć z tremą tylko tak z nią pracować, żeby nie ograniczała tylko wspierała.

2. Przygotowanie do wystąpienia – inne myślenie i inny sposób przygotowania. Pracujemy moimi autorskimi narzędziami np. Formułą 5K. Klienci mówią potem, że to wywróciło ich myślenie i pokazało, jak to robić z sensem.

3. Budowanie relacji z odbiorcami, umiejętność angażowania i mówienia w interesujący sposób

4. Dykcja i emisja głosu – jak mówić wyraźnie, tak, żeby odbiorcy rozumieli

5. Mowa ciała – czyli jak się poruszać po scenie lub przed kamerą, co zrobić z rękami w czasie wystąpienia, jak nawiązywać kontakt wzrokowy

6. Slajdy- czyli jak zrobić slajdy, które wspierają to, co mówimy

7. I wiele innych rzeczy, bo wystąpienia publiczne wymagają wielu umiejętności.

            Jakie formy mają moje szkolenia?

🟠 Procesy indywidualne: przeważnie wybierają je dla siebie menedżerowie i menedżerki wyższego szczebla, np. #CEO, członkowie zarządów. Taki proces daje możliwość skupienia się tylko na Twoich problemach, bo uczymy się tylko tego, czego Tobie brakuje do pełnej skuteczności. – najbliższe terminy we wrześniu

🟠 Szkolenia dla zespołów menedżerów. Rekomenduję zawsze połączenie pracy warsztatowej w grupie z konsultacjami indywidualnymi, dzięki czemu cały zespół robi niesamowity rozwój – najbliższe terminy we wrześniu

🟠 Szkolenia otwarte MISTRZ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH, gdzie w kameralnej grupie uczymy się wszystkiego, co potrzebne żeby być skutecznym prezenterem biznesowym.

Więc jeśli chcesz wiedzieć, umieć i wdrożyć u siebie, w swojej firmie nowoczesne umiejętności wystąpień publicznych to zapraszam 😊

Napisz do mnie lub zadzwoń i bierzemy się #doroboty 😊