Naprawdę uważasz, że wystarczy dać informację, że planujesz zrobić LIVE, albo webinar i ludzie przyjdą go obejrzeć? Tylko dlatego, że Ty go robisz? Wyobrażam sobie, że to byłoby miłe, ale raczej tak nie będzie.

Większość z nas, normalnych ludzi, nawet gdy jesteśmy ekspertami w jakiejś dziedzinie nie ma aż takiej mocy przyciągania. Samo nazwisko nie wystarczy.

Już w zapowiedzi Twojego wystąpienia musisz powiedzieć o tym, co Twoi odbiorcy dostaną, gdy przyjdą na Twój webinar. Musisz ich po prostu zachęcić.

I o tym co powinno być zawarte w zapowiedzi Twojego wystąpienia (np. w poście zapowiadającym) opowiem w tym filmie.

Obejrzyj i daj znać co myślisz w komentarzu.

Pamiętaj też, że gdybyś chciał się nauczyć wystąpień przed kamerą, to możesz zrobić to ze mną.

Sama zrealizowałam dziesiątki, a może nawet setki wystąpień: live’wów, webinarów, konsultacji i szkoleń online. Uczę jak skutecznie występować przed kamerą.

Wiele osób właśnie po moich szkoleniach zaczęło robić i lubić wystąpienia przed kamerą, a teraz nie tylko pracują online, ale też rozwijają dzięki tym umiejętnościom swoje biznesy.

Zapraszam również Ciebie. Dołącz do mojego kursu online

Skuteczne wystąpienia online
czyli opanuj technikę, angażuj odbiorców
i osiągaj swoje cele

A jeśli chcesz nauczyć się, jak się świetnie przygotować do prezentacji to zapraszam Cię na moje szkolenia i konsultacje.

Z jakimi potrzebami moich klientów najczęściej pracuję?

1. Stres przed wystąpieniami- uczymy się nie walczyć z tremą tylko tak z nią pracować, żeby nie ograniczała tylko wspierała.

2. Przygotowanie do wystąpienia – inne myślenie i inny sposób przygotowania. Pracujemy moimi autorskimi narzędziami np. Formułą 5K. Klienci mówią potem, że to wywróciło ich myślenie i pokazało, jak to robić z sensem.

3. Budowanie relacji z odbiorcami, umiejętność angażowania i mówienia w interesujący sposób

4. Dykcja i emisja głosu – jak mówić wyraźnie, tak, żeby odbiorcy rozumieli

5. Mowa ciała – czyli jak się poruszać po scenie lub przed kamerą, co zrobić z rękami w czasie wystąpienia, jak nawiązywać kontakt wzrokowy

6. Slajdy- czyli jak zrobić slajdy, które wspierają to, co mówimy

7. I wiele innych rzeczy, bo wystąpienia publiczne wymagają wielu umiejętności.

Jakie formy mają moje szkolenia?

🟠 Procesy indywidualne: przeważnie wybierają je dla siebie menedżerowie i menedżerki wyższego szczebla, np. #CEO, członkowie zarządów. Taki proces daje możliwość skupienia się tylko na Twoich problemach, bo uczymy się tylko tego, czego Tobie brakuje do pełnej skuteczności. 

🟠 Szkolenia dla zespołów menedżerów. Rekomenduję zawsze połączenie pracy warsztatowej w grupie z konsultacjami indywidualnymi, dzięki czemu cały zespół robi niesamowity rozwój.

🟠 Szkolenia otwarte MISTRZ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH, gdzie w kameralnej grupie uczymy się wszystkiego, co potrzebne żeby być skutecznym prezenterem biznesowym.

Więc jeśli chcesz wiedzieć, umieć i wdrożyć u siebie, w swojej firmie nowoczesne umiejętności wystąpień publicznych to zapraszam 😊

Napisz do mnie lub zadzwoń i bierzemy się #doroboty 😊